Jařina 2016

jarina 2016Opět nastal čas zasít na divadelní Jařině, abychom měli na podzim bohatou úrodu, aneb "Když se jaří, tak se daří, podruhé"

Čeká nás druhý ročník úspěšné Klášterecké divadelní Jařiny, kde jsme se rozhodli představit vám to nejúspěšnější z minulých let. Věřte tedy, že vás skutečně čeká to nejlepší.
Jen připomenu, že Jařina se koná v KD Klášterec nad Ohří 11. - 12. března 2016, vždy od 19hod. 

11.3.2016; 19:00  V.A.D. Kladno - Tajemný VAD v Karpatech

O hledání přitažlivého v literatuře bezmála brakové s jedinou jistotou v kráse karpatského horstva, zvláště za starých časů, které ostatně leckde trvají dodnes.
Dramatický záznam z putování členů divadla do dějiště Verneova románu Tajmený hrad v Karpatech

12.3.2016; 19:00 Kočovné divadlo Ad Hoc - Il Congelatore / Zmrazovač

Divadelní hra vtáhne publikum do USA za podivných časů prohibice. Ve třech jednáních vypráví o soudech dobře etablovaného mafiánského klanu a sleduje cesty přistěhovalců v Novém světě.
Komediální drama plné napětí a morálních dilemat je prošpikováno hudebním géniem Verdiho, Pucciniho, Leoncavala, Bizeta a dalších mistrů. Romance a akce, živý orchestr, mrtvé mrtvoly. Přežijte v časech kmotrů, a možná přijde i happy end.

Představení vyvolalo značný ohlas na festivalu Jiráskův Hronov a reprezentovalo ČR na mezinárodním festivalu Spots op West v Belgii. Zaujalo rovněž profesionální operní kritiku a po předvedení na festivalu Opera 2015 získalo v recenzi hodnocení 95%.


Kalendář akcí

nabrfika

Webmaster