13. (NE)ŠŤASTNÉ KLÁŠTERECKÉ DIVADELNÍ ŽNĚ

plakat zne 2015Tak máme před sebou nešťastnou třináctku. A nemyslíme tím depresivní žačku základní školy, ale již 13. divadelní žně. Pro někoho je 13 šťastné číslo, pro jiného nešťastné. Chvíli jsme přemýšleli, že je pro jistotu přeskočíme a rovnou uděláme čtrnácté, ale nakonec jsme si řekli: Ne!  Když třinácté, tak třinácté! A jaké nakonec budou, o tom se přijďte přesvědčit sami.

Na 13. (Ne)Šťastných Kláštereckých divadelních žních nebude chybět soutěžní doprovodný program, možnost popovídat si se soubory o zhlédnutém představení, divácké hlasování o nejlepší inscenaci a Žňoviny. Když vše dobře vyjde, tak i s novou rubrikou.

Hodně štěstí při výběru. Letos si přijdou na své milovníci sci-fi (Solaris), komedie (Bez obřadu), drsně pravdivého humoru s dobrým koncem (Upokojenkyně), hravého a nápaditého divadla (Fraška o Dušanově duši), hudby a tance (Milej pane, umřel soused), fanoušci fotbalu (Šťovík, pečené brambory) a nastupující generace (O Šmolíčkovi),  ale i náročnější divák (...Daleká cesta) a divák melancholik milující krásu (Večerní chvilka poezie).

Divadelní přehlídku finančně podpořili Ústecký kraj, Město Klášterec nad Ohří a Thun 1794 a. s.

Kalendář akcí

nabrfika

Webmaster